Podsumowanie roku 2020/2021

Zbiórka wyborcza
28 września 2021

Podsumowanie roku 2020/2021

26. czerwca 2021r. podsumowaliśmy miniony rok harcerski. Trudny, pełen wyzwań ze względu na pracę zdalną i ograniczenia związane z pandemią, ale mimo wszystko owocny i pełny harcerskiej przygody. W tym dniu odbyła się Gra na 100-lecie harcerstwa w Jaworznie przygotowana przez Zespół Programowy Hufca, a po niej uroczysty apel i ognisko.

Serdecznie gratuluję uczestnikom gry zaangażowania i przejście długiej trasy po pięknych zakątkach Jaworzna.
Jestem zbudowana Waszą postawą. W grze wzięli udział:

7 JZG Włóczykije, 13 JGZ Szczwane Szopy, 15 JGZ Leśne Duszki, 8 JDH Tropiciele, 22 JDH Ventus, 26 JDH Impessa i 16 JDSH Piorun.

Dziękuję za spotkanie na trasie, frekwencję podczas apelu i wspólne chwile przy ognisku
i życzę aby nadchodzące wakacje były pełne rozgwieżdżonych nocy,
rozśpiewanych ognisk i szans na nowe przyjaźnie podczas kolonii zuchowej, rejsu  i obozów harcerskich.

Czuwaj!