31.10.2021 odszedł na Wieczną Wartę phm. Mariusz Gózd

Druhna Danusia Kotowska odeszła na Wieczną Wartę
19 listopada 2021

31.10.2021 odszedł na Wieczną Wartę phm. Mariusz Gózd

Ostatnie pożegnanie druha Mariusza odbędzie się 5 listopada 2021 (piątek) o godz. 14.00 na Cmentarzu Pechnickim.
W  Kościele pw. Pana Jezusa Miłosiernego zostanie odprawiona msza św. żałobna.

Druh phm. Mariusz Gózd działał w harcerstwie od 1967 roku. W latach 1975-2001 realizował służbę instruktorską w jaworznickim hufcu. W Szczepie Harcerskim w Szkole Podstawowej nr 15 pełnił funkcję drużynowego, zastępcy komendanta szczepu i kwatermistrza. Będziemy Go pamiętać jako fachowca w namiestnictwie zuchowym, przewodniczącego w Komisji Stopni Instruktorskich, członka Kręgu Instruktorskiego 'Watra”.

Druh Mariusz pozostanie w naszej pamięci jako serdeczny Druh i niezawodny Przyjaciel!

Rodzinie zmarłego i bliskim składamy najszczersze kondolencje.