Dzień Myśli Braterskiej – Gala online

Podsumowanie roku 2020/2021
27 czerwca 2021

Dzień Myśli Braterskiej – Gala online

Juz jutro urodziny założyciela skautingu – generała Roberta Baden – Powella, okazja do świętowania i przesyłania serdecznych życzeń!

Przesyłamy uśmiech i wdzięczność wszystkim tym, którzy swoją pracą próbują zostawić świat trochę lepszym niż go zastali.
Dziękujemy naszym sojusznikom i przyjaciołom, którzy wspierają jaworznickich harcerzy w pełnieniu służby.

Zachęcamy do promocji tego wydarzenia, zamiany swoich zdjęć profilowych na fb na te w mundurach harcerskich, a w dzisiejszych ograniczeniach pozostaje nam spotkać się online, do czego zachęcamy gorrrrąco!

Serdecznie zapraszamy w środę 24 lutego 2021 o godz. 18.00 na fanpage hufca.
II Pogodny Szczep Harcerski Tormenta przygotował Galę online, podczas której podsumujemy miniony rok,
przedstawimy relacje z zadań wykonanych przez środowiska w ramach Tygodnia Braterstwa, a członkowie Komendy Hufca zaproszą do wspólnego śpiewania, oczywiście harcerskich piosenek 🙂

P.S. Szykujcie śpiewniki i gardła. Niech sąsiedzi wiedzą, że za ścianą mieszkają harcerze 🙂

Czuwaj!