Zbiórka wyborcza

Zjazd sprawozdawczy
21 października 2021

Zbiórka wyborcza

W dniach 2-5 grudnia 2021 roku odbędzie się XLII Zjazd ZHP, podczas którego delegaci ze wszystkich chorągwi będą wybierać władze centralne ZHP.

Hufce są reprezentowane na zjeździe poprzez swoich delegatów. Liczbę delegatów przypadających na dany hufiec określa uchwałą Komenda Chorągwi. Ze względu na liczebność hufców, tworzy się również rejony hufców. W naszym przypadku wybieramy wspólnie z Hufcem Chrzanów i Mysłowice.

Komenda Hufca prosi każdego instruktora i każdą osobę posiadającą czynne prawo wyborcze o obecność na Zbiórce,
ponieważ od decyzji podjętych w jej trakcie będzie zależeć kierunek rozwoju ZHP przez najbliższe 4 lata. Regulamin zbiórki został przesłany na e-maile w domenie ZHP< mamy nadzieję, że wszyscy uprawnieni je otrzymali.

Zbiórka odbędzie się w lokalu hufca Jaworzno 29.09 środa godz. 17.00