Instruktorski Start
29 Finał WOŚP ruszają zgłoszenia dla wolontariuszy
17 listopada 2020

Druhny i druhowie,

z ogromnym żalem zawiadamiamy o pożegnaniu druhny hm. Elżbiety Bartosik.

Druhna Ela odeszła na Wieczną Wartę w dniu 13 listopada 2020r.

Od 3 lat członkini Kręgu Instruktorskiego Watra w Hufcu Jaworzno, znana nam wszystkim jako ekspert i nieoceniona pomoc w sprawach finansowych, księgowa w Chorągwi Śląskiej ZHP w latach 2004-2017. Drużynowa 3 Drużyny Żeńskiej w XIV Szczepie Harcerskim i Kwatermistrzyni w I Szczepie Harcerskim w latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku.

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci druhny Eli i przesyłamy informacje dotyczące ceremonii pogrzebowych.

Msza Święta odbędzie się jutro, we wtorek 17.11.2020r. o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym na Borach, po czym nastąpi odprowadzenie na Cmentarz Pechnicki.

W imieniu Komendy i instruktorów hufca składamy wyrazy współczucia rodzinie i bliskim.