29 Finał WOŚP ruszają zgłoszenia dla wolontariuszy

18 grudnia 2020

29 Finał WOŚP ruszają zgłoszenia dla wolontariuszy

Uwaga!

Nasz Hufiec od lat gra w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jeśli chcesz zostać wolontariuszem 29 Finału będziesz musiał sam zarejestrować się przez Internet na stronie:

Aby to zrobić trzeba podać TOKEN (czyli takie hasło, ciąg znaków, które otrzymasz od druhny Kariny) aby zostać przypisanym do jaworznickiego sztabu.

Jeśli będziesz chętny, druhna Karina czeka na Twoje zgłoszenie do czwartku 19 listopada przez Messengera. Mamy 10 miejsc.
Dla osób, które zgłoszą się (do czwartku 19.11), we wtorek – 24 listopada zostanie przesłany TOKEN do pełnej rejestracji.
W razie wątpliwości proszę o kontakty przez Messengera Karina Gaj – Woźniak.

Ponadto jak zawsze będą potrzebni harcerze do jaworznickiego sztabu WOŚP, można również (przy okazji) zgłaszać chęć pomocy w redakcji gazety „Co Tydzień”

Z harcerskim pozdrowieniem „Czuwaj”
Karina Gaj-Woźniak