Harcbieg dla Arturka Szustra

Spotkanie namiestnictwa starszoharcerskiego
24 października 2015

Harcbieg dla Arturka Szustra

10606421_895092857214496_7548689537980052729_nDrogie zuchy, drodzy harcerze, wędrownicy, instruktorzy, seniorzy, drodzy rodzice, znajomi, ludzie dobrej woli i wszyscy drodzy 😉 Zachęcamy tym razem jeszcze bardziej do zrobienia czegoś dobrego. Tym bardziej, że tym razem chodzi o mieszkańca naszego miasta. W Jaworznie jest taki jeden mały chłopczyk, bardzo chory, wymagający stałego leczenia. Jest Wam już dobrze znany, bo systematycznie on może liczyć na pomoc harcerzy, ale niestety tej pomocy jest ciągle mało. Mowa o chorym na mukowiscydozę Arturze Szuster.
Tym razem możecie pomóc poprzez przebiegnięcie lub przejechanie na rolkach 1, 3, 5, 10, 20 lub 40 kilometrów lub przejechanie na rowerze 1, 5, 10, 20, 40 lub 100 kilometrów. zadanie można wykonać samodzielnie lub grupowo (np. zastępem lub drużyną).

phm. Marta Mazur

Zadanie można zrealizować tylko 11 listopada w godzinach 6:00 do 22:00. Aby bieg lub jazda zostały zaliczone należy zgłosić się przez specjalną stronę, a następnie potwierdzić swój dystans (plik z trasą np. z endomondo lub opis ze zdjęciem na trasie).
Koszt udziału to 11 zł. Zaledwie 11 zł, a w nagrodę uzyskacie uśmiech Artura, satysfakcję oraz zdrowie.- a to są rzeczy bezcenne.
Szczegóły: https://www.harcbieg.zhp.pl/kokpit , https://www.facebook.com/harcbieg .
Oczywiście jak każda akcja, także i ta będzie nagradzana we współzawodnictwie drużyn.
W razie pytań lub niejasności należy kontaktować się z pwd. Jakubem Salach.
Liczę na Was. Poślijcie informację dalej w świat. Niech wszyscy 11 listopada wyjdą na ulicę i pobiegną dla Arturka.

phm. Marta Mazur

pwd. Mateusz DĄBROWSKI