Kurs Przewodnikowski- Wyprawa przez Oceany

TEATRON ’14
13 lutego 2014
Nocny Rajd za nami!
17 lutego 2014
Pokaż wszystkie

Kurs Przewodnikowski- Wyprawa przez Oceany

hzkk„Był piękny wieczór, nikt  nie spodziewał się  tego, co się miało wydarzyć.

Jestem Akweria strażniczka mocy i matka Granatowego Oceanu, który miał strzec ludzi. Mam nadzieję, że ta wiadomość dotarła do Was w porę. Chcę Was przestrzec przed tym, co stało się kilkanaście wieków temu… Kiedy na świecie panował spokój, ludzie byli związani kręgiem braterstwa a lilia wyznaczała kierunek podróży. W świecie była harmonia, trzy moce łączyły się w jednej kuli. Niestety  pewnej pięknej nocy musiałam wzburzyć wody mojego oceanu….”

Druhno, Druhu!

to tylko zapowiedź naszego kursu przewodnikowskiego organizowanego przez HZKK. Jeśli jesteś zainteresowana/y  przeszkoleniem się do pełnienia funkcji w naszej organizacji to właśnie ten kurs jest dla Ciebie; a może coś jest niejasne ? – nie przejmuj się to właśnie tutaj Ci wyjaśnimy! Pora się pakować i ruszać na pomoc Akwerii.

Przemierzać oceany będziemy: 14-16.03 || 28-30.03|| 04-06.04

Koszt wyprawy: 75,- (85,- osoby spoza hufca).

Zgłoszenia przyjmujemy do: 12.03 (ankietę aplikacyjną można pobrać z naszej strony)

Inne ważne wymagania:

¸ Opłacone składki za min. pół roku.

¸ Złożone Przyrzeczenie

¸ Ukończone 16 lat (rocznikowo)

¸ Na każdy zjazd uczestnik przynosi paczkę ciastek

¸ Do ankiety należy dołączyć zdjęcie legitymacyjne

¸ LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Uczelnia niezapewnia:

Sprzętu biwakowego, obiadu,

Komendant wyprawy: hm. Łukasz Dobosz SOKK 389/2011