Dzień Myśli Braterskiej’ 2020

22 lutego 2020

Dzień Myśli Braterskiej’ 2020

DMB2020_kartkaA5

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Myśli Braterskiej kieruje do zuchów, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów!

„Skautowa nić braterstwa oplotła cały świat, każdy skaut nam dziś druhem, każdy skaut to brat…”

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wszystkim zuchom, harcerzom, harcerzom starszym, wędrownikom i instruktorom w imieniu Komendy Hufca składam najlepsze życzenia. Niech wszystkie nasze działania będą nie tylko służbą, ale też prawdziwą przygodą nasyconą bogactwem pozytywnych doświadczeń.

Szczególne pozdrowienia kieruję do naszych przyjaciół i sojuszników, którzy wspierają nas w codziennej pracy. Dzięki Wam możemy lepiej realizować nasze cele
i uatrakcyjniać nasze codzienne działania wypełniając słowa Naczelnego Skauta Świata – starając się zostawić ten świat trochę lepszym, niż go zastaliśmy.