Chorągwiana Letnia Akcja Szkoleniowa

Dzień Myśli Braterskiej
12 lutego 2012

Chorągwiana Letnia Akcja Szkoleniowa

Wiemy, że jeszcze do  Chorągwianej Akcji Szkoleniowej wiele czasu, ale już dzisiaj podajemy trochę informacji.

Termin:  1 do 11 sierpnia 2012r.

Miejsce:W ośrodku hufca Ziemi Rybnickiej w Wapienicy

Kursy: przewodnikowski i podharcmistrzowski z możliwością ich kontynuacji na kursach metodycznych. Zespół Kształcenia Hufca Jaworzno został wyróżniony i dzięki temu będzie prowadził jeden z kursów. Serdecznie gratulujemy!

Koszt kursów:

1. Przewodnikowski lub podharcmistrzowski (6 dni) – 350 zł.

2. Kursy drużynowych wszystkich pionów, kadry kształcącej, komendantów szczepów lub namiestników (4dni) – 280 zł. Każdy, kto zadeklaruje uczestnictwo w kursie ogólnym i metodycznym (10 dni), otrzymuje 50 zł upustu. Koszt kursu dla osób spoza Chorągwi Śląskiej – odpowiednio: 450 zł i 380 zł.

Koszta kursów zostały skalkulowane na 15 osób, co oznacza, że kurs odbędzie się pod warunkiem zebrania się takiej liczby chętnych na dany kurs. W cenę kursu wliczono: zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz materiały programowe. Dojazd – we własnym zakresie.Zgłoszenia przyjmowane będą na ankietach aplikacyjnych do 30 kwietnia 2012r.

pwd. Mateusz DĄBROWSKI