W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym”

Czas podsumować Harcerską Zimę w Mieście
1 marca 2016
WAŻNE SPOTKANIE – 14 III 2016 godz. 18.00
6 marca 2016

W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym”

Za nami cykl wydarzeń związanych z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bardzo dziękuję za aktywny udział w uroczystościach harcerkom i harcerzom naszego Hufca. Niemalże każda impreza towarzysząca odbyła się z naszym udziałem i pomocą. Zachęcam do obejrzenia relacji w jaworznickich mediach.

tutaj i tutaj

Szczególne podziękowanie dla II Pogodnego Szczepu Harcerskiego Tormenta, który świetnie wywiązał się z podjętej służby.  Podziękowanie dla 16 JDSH Piorun za organizację Konkursu Plastycznego dla Dzieci w Parku Lotników podczas Biegu „Tropem Wilczym”, dla uczestników Przysięgi Jednostki Strzeleckiej 3057 i oczywiście osób zaangażowanych w Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych i uroczystości pod Pomnikiem Niepodległości 1 marca.

Niestety nie znam imion wszystkich zaangażowanych osób ale cieszę się, że byliście, wsparliście, daliście wyraz patriotyzmu. Dziękuję za zaangażowanie druhnom i druhom: Ilona Tomczyk, Emilia Kuster, Angelika Nowak, Aleksandra Prochowska, Anita Sośnierz, Szymon Tarnawski, Emilia Chróst, Magdalena Okrzesik, Marta Gaj, Krzysztof Duda, Oliwia Warzecha, Elżbieta Leja, Jakub Malik, Wojciech Szot, Bartek Grybel i wszystkim, których dostrzegło (albo i nie) oko koordynatorki – phm. Marty Mazur, której również dziękuję oczywiście.