Harcbieg!

17 kwietnia 2015

Harcbieg!

10606421_895092857214496_7548689537980052729_nCzuwaj !
Ruszyła kolejna edycja harcbiegu ! Tym razem biegamy 02.05.2015 r. w Święto Flagi. Jak wiecie harcbieg jest to wspólne przedsięwzięcie sportowe, dzięki któremu pomagamy sobie (poprzez wysiłek), jak i innym(poprzez pomoc finansową). Tym razem pomagamy Jasiowi Figurskiemu, o którym możemy poczytać więcej tutaj : http://www.jas.figurski.pl/.
Zachęcam was do udziału w biegu, ponieważ jest to idealna okazja, aby wspólnie spędzić czas oraz jednocześnie pomóc.
W tej edycji można zgłaszać się grupą/drużyną (4-10 osób).
Co zrobić , żeby się zgłosić ? Wchodzicie na stronę https://www.harcbieg.zhp.pl/ , gdzie wszystko macie dokładnie wyjaśnione i zgłaszacie się indywidualnie lub drużyną. Możecie również zgłosić siebie lub drużynę do hufca, gdzie będzie przygotowana lista. Kwota wpisowa to cegiełka min. 11 zł od każdej osoby. Cała kwota zostaje przeznaczona na leczenie Jasia Figurskiego.
Organizator Harcbiegu prosił by przekazać, że liczy na nasz hufiec . Mamy się o co starać, ponieważ ruszyła tabela współzawodnictwa Hufców . Pomóż i Ty !

dh Jakub SALACH

pwd. Mateusz DĄBROWSKI