Odeszła na wieczną wartę

Uroczystości 11 Listopada
9 listopada 2019

Odeszła na wieczną wartę

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci druhny hm. Danuty Olszewskiej, zastępcy komendantki Kręgu Seniorów nr 1 im. hm. Stefana Dwornickiego w Jaworznie.

Na wieczna wartę odeszła instruktorka, która do końca swoich dni dawała przykład osobistą postawą, że w życiu należy postępować zgodnie z ideałami harcerskimi, osoba niezwykle ciepła, serdeczna, do której zawsze można było przyjść po radę.

„Miarą człowieka jest pustka

jaką zostawia w sercach najbliższych

swoim odejściem.”

Ostatnie pożegnanie  druhny Danusi rozpocznie się we wtorek 5 listopada o godz. 14.00 w Kaplicy na Cmentarzu Pechnickim, Po uroczystej Mszy Świętej nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego odpoczynku.

Wyrazy współczucia kieruje do rodziny, przyjaciół harcerzy z Kręgu Seniorów nr 1 i instruktorów hufca którym druhna Dana była bliska, a wszystkich którzy znali druhnę Danusię zapraszam do udziału w uroczystościach pogrzebowych.

pwd. Mateusz DĄBROWSKI